Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Reggel felkeltem és azóta, ha...

Reggel felkeltem és azóta, ha megmozdulok fáj a fejem hátulja és folyamatosan nyilal, ma az egész fejem is elkezdett és hánytam is, hogy mulasszam el, lehet elfeküdtem?

Figyelt kérdés

2015. júl. 6. 20:57
 1/9 anonim ***** válasza:
lázad nincs, tarkómerevség?
2015. júl. 6. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nincs
2015. júl. 6. 23:12
 3/9 anonim ***** válasza:
hát ha nem múlik el akkor mindenképp orvos..a hányás azért elég erős fejfájásnál jelentkezik és lehet van más oka is. esetelg napszúrást nem kaphattál?
2015. júl. 6. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Vicces lenne a napszúrás, hisz hetek óta ki sem mozdultam a sötét szobából, hisz nyár van. Különben azóta is fáj a fejem.
2015. júl. 7. 03:39
 5/9 anonim ***** válasza:
Ezek nem elfekvés tünetei, jobb lesz ha ma felkeresed a háziorvosod.
2015. júl. 7. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

ezen jot nevettem :D "ki sem mozdultam mert nyár van"

ne is menj ki amig tél nem lesz :D


Viccet félretéve, az is lehet hogy nem iszol eleget.

2015. júl. 7. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Á, talán annyi oka volt csak, hogy 2 nap alatt szinte alig ettem valamit, mert elvette az étvágyamat is az évszak. :D
2015. júl. 9. 19:03
 8/9 anonim válasza:
Lehet az is ,hogy ha valakinek Nem egyenes a gerince akkor az néha nyomja nyúltagyat , ami a hányásért felelos ettol fáj valakinek néha-néha a feje és hányik is.... (Biosz Lecke szint99999999999
2015. aug. 7. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
nekem is van, hogy beáll a nyakam kb 2 évente egyszer. hányinger normális ilyenkor. idővel elmúlik
2017. nov. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!