Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » A milliomosok, milliárdosok...

A milliomosok, milliárdosok is meghalnak egyszer? Pénzel lehet éveket venni?

Figyelt kérdés

2015. dec. 10. 23:08
 1/7 acelsziv ***** válasza:
Annyit meg lehet tenni, hogy megveszed a legdrágább gyógykezeléseket ha beteg vagy és megengedhetsz magadnak olyan készítményeket, amiket más mondjuk nem. Ezzel nyerhetsz pár évet. De ha egész életedben "gyorsan" éltél és tönkrevágtad magad akkor nincs pénz ami megtartana.
2015. dec. 10. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Meghalnak. De ettől nem leszel te semmivel sem boldogabb.
2015. dec. 10. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De igen boldogabb leszek mivel tudom,hogy ez az élet rendje nem csak a szegények halnak meg hanem a gazdagok is. Hozzáteszem nincs bennem irigység sem rosszindulat normális anyagi háttérrel rendelkezem nem éhezem ,de nem is tudnék luxus palotát venni. Pl. Lopott Idő című film aki látta az tudja,hogy ott az idő a fizető eszköz a gazdagok (Időmilliomosok) szó szerint örökké élnek az idő segítségével ,de a szegényeknek lejár az idejük akkor meghalnak na ez szerintem nem fer jó dolog,hogy nem az idő a fizető eszköz az életben a valóságban.
2015. dec. 11. 10:10
 4/7 anonim ***** válasza:

jaj, de jó, akkor sikerült egy szóval boldoggá tenni téged! "Meghalnak"


(hülye filmeket meg nem kell nézni, mert az viszont boldogtalanná tesz)

2015. dec. 11. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Annyira nem hülye az a film, mert az megmutatja, hogy az idő a legdrágább kincsünk. A mai világban a kereset úgy aránylik, hogy 1:1 Adott munkáért adott fizetés... Ha növelni szeretnéd a pénzt, akkor még több idődet kell eladnod...de soha nem lesz úgy, hogy 1:5 pl. Ha valaki az idejével saját maga szeretne rendelkezni, akkor legyen cégvezető! Itt nem kell nagy cégre gondolni; elég egy tökéletes jutalékrendszerű hálózat.. na ott már létezik, hogy tőled függetlenül is megy a cég és nem a saját idődet kell eladnod és nem egyedül kell görcsölnöd a pénzért! A csoportod, csapatod vagy embereid- mindegy hogyan nevezzük- csinálják, mert a saját érdekük is az! Aki nem próbálta még ki az biztosan lehurrogja a kijelentésemet, de azért szépen gondolja végig és elismeri, hogy jól mondtam. AZ eredeti kérdésre pedig válaszolhatom azt, hogy én már "gazdag" vagyok, mert ingyen fogyaszthatom azt a dolgot, amitől betegségmentesen és hosszabb ideig élhetek :)
2015. dec. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Nemcsak éveket lehet venni hanem kevésbé fájdalmas kezelést rövidebb várólista sőt még hatásosabb is lehet a kezelés Persze nem zárja ki a pénz azt hogy ne valami sarlatán kezei közé kerülj aki csak lehúz de rosszabbul jársz mint az sztkval
2023. febr. 19. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Arról se feledkezz meg hogy mikor a barátjának adott sok időt, az belehalt
2023. febr. 26. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!