Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Baranyhimlo nyoma mikor marad...

Baranyhimlo nyoma mikor marad ott?

Figyelt kérdés
Mindenki mondja, hogy ne vakarjam ott fog maradni a nyoma. De ok arra gondolnak mikor mar varasodik es a vart ne tepjem le, es akkor mi van mikor meg csak holyagosodik es a holyag kipukkan? Valaki segitsen, nagyon be vagyok parazva hogy az egesz fejemen, testemen ott maradnak a hegek pedig nem igazan csinalok veluk semmit...tudom kaparas nelkul es neha ott maradnak sajnos..

2015. dec. 11. 20:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem fog ott maradni, ha nem piszkálod.

Rajtam rengeteg volt, egynek maradt meg a helye, de az sincs feltűnő helyen.

2015. dec. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyáltalán ne piszkálgasd, semelyik fázisban sem. Úgy tuti nem lesz gond. Én elkapartam egyet a homlokom közepén, meg is van az eredménye. Van egy kis horpadás a homlokom közepén (sokan azt mondták tegyek oda valami kavicsot és indiai leszek)
2015. dec. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozok az előzőhöz. Ilyenkor nagyon sérülékeny a bőralja réteg, ami sajnos nem úgy cserélődik mint a hám és irha réteg. Ne piszkáld, el fog múlni. Csak kenegesd szorgalmasan (gondolom írt fel rá a doki krémet)
2015. dec. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ertem, koszonom szepen mindenkinek! Hat remelem nem lesz semmi gond ha a holyag kipukkan..
2015. dec. 11. 23:38
 5/5 anonim válasza:
Huhh, basszus, remélem azért esztétikai sebész helyre tudja hozni. :S
2015. dec. 15. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!