Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szerintetek mire utalhatnak...

Szerintetek mire utalhatnak ezek a tunetek?

Figyelt kérdés

Faj a nyeles, de nm a torkom inkabb a nyakam. Nagyon faradekony vagyok, hullik a hajam, fazekony lettem, sokat depressziozok (pedig eddig nem tettem), szivritmus zavarom van es a menstrualassal is problemak vannak. Mi lehet ez?

Mindenkeppen elmegyek orvoshoz, legyszi ne bunkozzatok!

18l



2015. dec. 13. 19:59
 1/10 A kérdező kommentje:
Ja es a legfontosabb sokat van hanyingerem, anelkul hogy hanynek, de szinte alando hasmenesem van.
2015. dec. 13. 20:02
 2/10 anonim ***** válasza:
A tünetek alapján én leginkább pajzsmirigy túlműködésre tippelek, annak tipikus tünete lehet a nyelészavar, a fáradékonyság, szívritmuszavar, menstruációs zavar, hasmenés, hajhullás, idegi problémák. Kézremegést, izzadást, fogyást nem tapasztalsz? Mondjuk a fázékonyság nem passzol a képbe, az éppen pajzsmirigy alulműködésre jellemző, a túlműködésnél az ember nehezen tűri a meleget.
2015. dec. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ez szerintem, egy erősebb felfázás amit nem pihensz ki soha!

Próbáld meg lábaidat kiáztatni, és amilyen meleget csak elbírsz ülj is bele. a vízbe dobjál két marék sót. aztán szigorű fekvés, legalább egy hétig. Ezt sajnos kikell feküdni, mert külömben szövődményei lesznek, amiket külön külön fognak kezelni az orvosok, soha nem szabadulhatsz meg tőlük!

Ja, és kortyolgass forralt bort és citromos teát!

2015. dec. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ide egy általános belgyógyászati kivizsgálás kell, laborvizsgálattal, sőt székletvizsgálattal, addig kár találgatni
2015. dec. 13. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

[link]

megnéziumhiány

2015. dec. 13. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Még egy tipp a pajzsmirigyproblémára.
2015. dec. 14. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Anyukamnal a szuletesemkor derult ki hogy pajzsmirigy tulmukodeses. 3 honapos koromig szoptatott utana bekerult a vaci korhazba es jodot itattak vele. Miutan mar szabadott ujra szoptatni kezdett. Ennek lehet koze az egeszhez?

Felfazni nem szoktam kb. 5 eves korom ota nem is tortent meg.

Magneziumot eszek reggel delben este (magne b6).

Koszi a valaszokat!

2015. dec. 14. 17:19
 8/10 anonim ***** válasza:
Igen, nagyonis lehet köze, ugyanis a pajzsmirigy betegsegre valo hajlam erösen öröklödhet. Nalunk a csaladban anyukamnak, hugomnak es nekem pajzsmirigy alulmüködesünk van, anyukam batyjanak pedig pajzsmirigy tulmüködese. En az elsö valaszolo vagyok egyebkent. Akkor meg erösebb a gyanum, hogy nalad is ez lehet. Majd ird meg kerlek, mi derült ki, nagyon kivancsi vagyok!
2015. dec. 14. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"Felfazni nem szoktam kb. 5 eves korom ota nem is tortent meg"

Itt a bibi! Mert nem tudsz róla! Az agyadig nem jutott el, és lábon járod le. KI KELL FEKÜDNI, aztán elmúlnak panaszaid!

2015. dec. 14. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
milyen betegséged volt?
2022. máj. 18. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!