Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Egy egyszeru megfazas, felfaza...

Egy egyszeru megfazas, felfazas, valamilyen gyulladas vagy milyen betegsegre utalhatnak ezek a tunetek?

Figyelt kérdés

Tunetek: elozo nap lazam volt, a torkom fajt, nehez a nyeles, izmaim is kicsit fajtak, nagyon legyengultnek ereztem magam alig birtam felkelni az agybol a vizeletem eros sotet sarga, mennyisege normalis, etvagytalansag valadek se a torokban se az orrban nem volt csak ketszer, az 1. barnas a 2. zoldes barnas es kicsit veres. Masnap a laz elmult sokkal jobban ereztem magam a vizeletem higult (tobb folyadekot ittam), a torok fajdalmam is enyhult viszont a hatamnal a jobboldali bordak alatt (vese) bizonyos testhelyzetben nagyon faj pl ha kihuzom magam vagy ha felakarok ulni fekvo helyzetbol vagy ha nagy levegot veszek, valadek meg mindig sehol.

Adataim: 18 eves, fiu, sportos eletmond, egeszseges etrend, nem dohanyzok, kb 2-3 havonta fogyasztok alkoholt, nem elek szteroidokkal es 2 hete nem fogyasztok etrendkiegeszitoket csak egy izulet erositot es BCAA-t az eloirt fogyasztas szerint.


2014. szept. 24. 23:35
 1/1 anonim ***** válasza:
Elkaphattad ezt a most tomboló vírust, lázzal és torokfájással kezdődik, majd jön a nátha, hátam nekem is fájt, utána jött a köhögés. Menj el a háziorvoshoz, zöldes orrváladék miatt valószínű, hogy antibiotikum kell.
2014. szept. 25. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!