Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Macskától lehet elkapni...

Macskától lehet elkapni hepatitisz?

Figyelt kérdés
Barátnőmet egyszer csúnyán meg karmolta a cicám (amit nem is ertek mert sosem csinálta meg ilyen durván) nem voltam ott nem tudom hogy történt de nagyon csúnya parkolás volt. Aztán barátnőm egyéb okokból el ment vér vételre és kiderült hepatitis c je van neki és kíváncsi vagyok hogy egyáltalán Macskától el lehet e kapni ilyet...

2015. dec. 16. 19:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem, ez humán betegség.
2015. dec. 16. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
el, de csak szexuális úton
2015. dec. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát, ha a "Macska" egy hepás pasi neve, és a "karmolás" a szex, akkor igen, el lehet kapni.
2015. dec. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem valószínű, de ha biztosat szeretnél tudni, akkor állatorvos megmondja neked.
2015. dec. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hepatitis C vírus fertőzést macskától nem lehet kapni.
2015. dec. 17. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Nem lehet :)

Es a C az ha joltudom csak ver utjan terjed.

Szoval baratnod vagy valakivel ugy fekudt le hogy kozben verzett es az illeto is hepatitis c fertozott (egyik ismerosom is igy jart) vagy a szaja volt sebes es azon bejutott egy kis ver. Lehet teis hepatitis c fertozott vagy a tudtod nelkul es toled kapta el o.o

De lehet meg sperman keresztul is elkaphato de ezt en csak hallottam.

2016. jan. 19. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!