Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Genitális herpesz esetén mit...

Genitális herpesz esetén mit lehet használni tisztálkodáshoz? Hogyan lehet elkapni?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 23. 16:58
 1/1 anonim ***** válasza:

Elkapni mastol lehet, pl. egy hordozo illetovel valo nemi aktus soran.


Tisztalkodashoz minel termeszetesebb szappant, ne ilyen agyon szinezett, illatositott, vegyszerezett izet hasznalj, hanem szintelen/szagtalan sima szappant.

Mosakodas utan azt a reszt ne torold szarazra, hanem hasznald a hajszaritot es fujj ra olyan forro levegot es addig amig birod. Ha torolkozot hasznalsz azzal csak ujra fertozod magad (vagy mast, ha vki nem figyel es a turcsidet hasznalja), a forro vizet/levegot utaljak a virusok. Naponta tobbszor is hajszaritozhatod azt a teruletet, hogy jol kiszaradjon.

Ha tudod, kenegesd joddal. A jod nagyon eros virusolo. Ha lany vagy, akkor ne csak ott kend be joddal ahol a kiholyagosodott, hanem az ajkaknak azt a reszet is ahova a holyagok hozza tudnak erni. Igy megelozod, hogy tovabb terjedjen.


12 EVE!!! tunetmentes vagyok, es pont most legyengultem annyira, hogy ujra elojott. Most kezdtem a jodos kenegetest hasznalni es idaig nagyon jol bevalt. Vigyazz, mert veszett eros szine van es osszekeni az eg aljat is. En egy regi rossz turcsit hasznalok, annak nem art ugyse, es a kezem azonnal lemosom szappannal, de egy picit meg latszik utana a sarga szin.

2015. jún. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!