Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Segitség,3 napja ugy erzem...

Jumbo12 kérdése:

Segitség,3 napja ugy erzem mintha a szivem alig akarna verni, fojamatosan szurkal, nagyon fura bénító érzés is vankorulotte, fáj. Nem akar mulni bal karom is fajni szokott illetve hátam?

Figyelt kérdés
Milehet ez? Azt tudom hogy erszukuletes a szivem .22 vagyok. De ennyire durva panaszaim sosem voltak. Ekg. Rotgen. Minden rendbe volt. De akkor ez mi?
2015. dec. 16. 22:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Vérnyomásod, pulzusod rendben van? Iszol eleget? Nem vagy ideges? Szedjél Panangin fortét, mert lehet simán csak magnézium, kálium hiányod van. A háziorvosodhoz menj minél előbb el!
2015. dec. 16. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szurkálás lehet stresszes tünet is, de ha a hátad is fáj, akkor pl gerinc probléma is okozhatja, utána kell járni a dolognak.
2015. dec. 17. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!