Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Kilyukadt dobhártyával amin...

Kilyukadt dobhártyával amin egy minimális lyuk van mennyire szédül az ember?

Figyelt kérdés
2015. dec. 19. 12:14
 1/4 anonim válasza:

centrális dobhártya átfúródással műtöttek, de előtte nem szédültem.

szintén tudok olyanokról, akik lyukassal élnek. Nem említettek hasonló panaszt.

2015. dec. 19. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

szia, nekem repülőgépen, leszállás közben szakadt ki a dobhártyám, és se akkor, se utána nem szédültem.

de ez nem az első eset, sajnos többször is lyukadt ki már a dobhártyám.

a szédülésést felelős szervek a belső fülben találhatóak, nem a dobhártyában

2015. dec. 19. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :). Nekem egy hülyeség miatt lyukadt ki. Orvos látta már és annyit tanácsolt, hogy vigyázzak rá. Viszont nem vagyok óvatos fajta , úgyhogy ha víz kerül bele gondolom középfülgyulladást okoz.A fájdalomtól nem félek elviselném viszont szédülős vagyok. Ha víz megy bele sem szédül ?
2015. dec. 19. 12:55
 4/4 anonim ***** válasza:
A kilyukadt dobhártya az nem marad lyukas, az hegesedik... Amikor felszúrják egy kis gyerek fülét, akkor az sem marad lyukas!! Szédülni meg valóban nem attól tudsz. Sok minden lehet, mondjuk középfül gyulladás, ha már maradjunk az adott helyen, vagy egyszerű vérnyomás probléma....
2015. dec. 20. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!