Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Meddig bírja az ember kaja...

Meddig bírja az ember kaja nélkül vagy csak nagyon minimális mennyiségű kaja fogyasztásával?

Figyelt kérdés
2009. febr. 11. 08:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Az emberi szervezet 2-3 nap bírja ital, 21 nap bírja étel nélkül. Utána visszafordíthatatlan folyamat indul be, és hiába eszel vagy iszol meghalsz.


kispetya

2009. febr. 11. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
86%
Én 14 napig nem ettem semmit, csak vizet, és üres teát ittam. Semmi bajom nem lett,még tovább is bírtam volna, csak már nem akartam.
2009. febr. 11. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi nem a kérdésre adok választ. DE mik azok a visszafordíthatatlan folyamatok ?
2009. febr. 11. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

A szervezet rohamosan kezd gyengülni, a keringés összeomlik, az ember halucinál, elájul, utána már hiába eszik vagy iszik az illető, nem lesz képes a szervezete a táplálékból tápanyagot felvenni.


kispetya

2009. febr. 12. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
56%
Érdekes...Spektrumon, egyik műsorban azt mondták, hogy 1 hétig bírja az ember folyadék nélkül, étel nélkül pedig 1 hónapig...
2010. aug. 30. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!