Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Aranyérrel érdemes/lehetséges...

Aranyérrel érdemes/lehetséges bárhova menni?

Figyelt kérdés
Az egyik barátomnak aranyere van, kb fél centit kilóg elmondása szerint. Ma lesz egy fontos esemény (4-5 óra múlva), ezért ki szeretne mozdulni. Ez megoldható?
2015. dec. 19. 13:40
 1/5 anonim ***** válasza:
ez a kifogás, hogy nem akar veled menni?? XD
2015. dec. 19. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez most komoly?!
2015. dec. 19. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az aranyér nem olyan dolog, ami gátolna bárkit is bármiben. Kivéve, ha olyan stádiumban van, mondjuk egy igen erős hasmenés, vagy nagyfokú székrekedéses napokat követően, hogy elég jó kint van és baromira fáj is. Viszont itt is nagyon sokat segít az aranyér elleni krém.

Szóval ez nem kifogás.:)

Sajnos tudom miről beszélek, volt egy időszak az életemben, amikor rendszeres volt, sőt belső aranyereim is voltak, de a fentebb írt eseteket leszámítva semmi gondot nem okozott.:)

2015. dec. 19. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

ha kilóg, akkor az lehet külső aranyér is,

ez tud fájni rendesen, ülés nem mindig megy ameddig nem kezelik.

nekem sajnos többször is volt már, mindig felnyitották helyi érzéstelenítés mellett, és kivették a megalvadt vérrögöcskét belőle. 3-5 nap alatt gyógyult be általában

2015. dec. 19. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Rendszeres mozgás, szőlőmag őrlemény (vörös szőlőmag), kurkuma, és utifű maghéj majdnem patentra helyrerakta.

Ajánlom mindenkinek!!! Reparont meg spertit próbáltam de azok csak az első esetben segítettek, ha komolyabbra fordul a dolog ezek már kevésnek bizonyulnak...

2016. febr. 5. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!