Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fültágítót szeretnék, lehetség...

Fültágítót szeretnék, lehetséges-e, hogy csak egy bizonyos méretig tágítom a fülem? Azt hallottam, hogy mindig nagyobbat kell betenni, de én nem szeretnék nagy lyukat. Ha ez lehetséges, akkor milyen anyagút illetve fajtájút lenne érdemes venni?

Figyelt kérdés
2009. júl. 18. 20:31
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Tesómnak már jó 8 éve van fültágítója, és kb. 4 éve ugyanakkora van neki, szóval nem kell mindig nagyobbat csinálni. Ő itthon csinálta az elején (hú de hülye volt, na mindegy), és tollakat vágtak ketté, és abból csinálták meg a haverjaival. Először keskenyebb részéből, aztán egyre nagyobbakat raktak be neki. Aztán 4 évvel ezelőtt egy rendes szalonban megcsináltatta, és azóta fémtágítója van neki. (Majd ha nem felejtem el, megkérdezem, hogy milyen fém, mert arra már nem emlékszem.)
2009. júl. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

szia!

én 13éves lány vagyok és 8mmes fültágítóm van.

nem kell mindig nagyobbra cserélned nekem 8hónapig volt 4mmes a fülem.ajánlom a szilikont mert attól nem lesz büdös a füled viszont ha műanyagot raksz be akkor előfordul mert nem kap elég levegőt ilyenkor vedd ki egy kicsit takarítsd ki hidrogén per oxiddal(fogpiszkálót belemártod és bele a lyukba).amikor 4mmes volt a fülem sokszor beraktam egy szívószálat.én nem ajánlom a fémet. semmilyen fajtát.nem tudom miért. szerintem műanyag/szilikon.eleinte betadine-nel tisztogasd a felületet!

Lépésenként(ahogy én csináltam):

-(ha nincs fülbevalód)lövess be 1mm vastag fülbevalót

-tágítsd spagetti tésztával

-én személy szerint beleraktam 6-7 hosszú fülbevalót és az húzta úgy fél órán keresztül

-fogpiszkáló(lakkozd!)

-fültisztító

-tollbelső

-golyóstoll

-kínai evőpálca

-mindenféle szemceruzás kupak vagy már nem is tudom


remélem segítettem!

2009. nov. 21. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!