Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Éjszakai ágybavizelést hogyan...

Éjszakai ágybavizelést hogyan lehet orvosolni? Már rengeteg orvosnál volt a testvérem, és igazán semmi nem használt.12 éves, és már régóta fennáll nála ez a probléma.

Figyelt kérdés
Olyat is hallottam, hgoy egy idő után kinövi az ember, és megszűnik magától. Egyébként azt kiszűrték, hogy hormontermelés hiánya okozza a betegséget. (egy olyan hormon amely jelet küld az agynak, ha vizelési inger van.) Tehát nem stressz. Aggódom szegényért hogy sokáig nem fog elmúlni, és az bizony hatással lehet a személyiségére. (szorongás, visszahúzódottság) Egyenlőre ez nem látszik rajta.

2015. dec. 23. 18:14
 1/4 anonim válasza:
Próbáljon meg lefekvés elött nem túl sok folyadékot fogyasztani és mielött ágyba bujna menjen el vc re mindenképpen még ha ugy érzi nem kell akkor is!
2015. dec. 23. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Amit előző válaszoló írt, jó ötlet. Esetleg ébresszétek fel, vagy húzza fel az ébresztő órát bizonyos időszakonként, és akkor menjen ki pisilni. Próbáljátok vele megértetni, hogy ez egy betegség, de ha nem tudja feldolgozni, akkor vigyétek el pszichológushoz. Mert igazad van, akár a személyiségére is kihathat.
2015. dec. 23. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
6 óra után nem ihat, és tényleg rengeteg mindennel próbálkoztunk. felébresztéssel is, hátha hozzászokik, hogy fel kell ébrednie, de nem. Egyedül a gyógyszerek használtak, akkor nem pisilt be. De most azokat sem szedi, nem tudom miért. Már Pesten is volt egy bentalvós kivizsgáláson, de ott sem tudtak sokkal többet mondani.
2015. dec. 23. 19:02
 4/4 anonim ***** válasza:
Sokk oka lehet de szerintem pszichés oka lehet vagy lehet epilepsziás azok ha rohamot kapnak akkor spontán vizelnek álmukba is elbírja kapni őket
2015. dec. 23. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!