Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi lehet a probléma a Lenovo...

Mi lehet a probléma a Lenovo T400 laptopomnál?

Figyelt kérdés

Az alábbi linkelt videó szemléltetné a problémát. Jó lenne ha valaki olyan válaszolna aki foglalkozik / foglalkozott ilyen laptopok szervizelésével. Én az inverter cserére gondoltam, de szeretném tudni hogy nem tévedek.


Videó: [link]


A laptop kb. 4 éve lett vásárolva. Olyan válaszadók kíméljenek hogy miért nem viszed el szervízbe, stb. Előre is köszönöm az értelmes és szakszerű válaszokat.



2015. jan. 13. 22:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem elsőre inverter hibának tűnik. Lehetne videó memória is, csakhogy itt rendszermemóriából használ, akkor fagyna is gyakran.


Vagy egyszerű kontakthiba( bár ez nem valószínű), vagy inverter.


Ezt otthon nem érdemes barkácsolni.

2015. jan. 14. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az a baj az ilyen típusú gépeknél, hogy mindegyiknek egyedi gondja van pár év elteltével a garancia lejárta után. Azért gyanakodtam az invertere mert vga kábellel monitorra csatlakoztatva kiválóan működik, és egy idő után (2-3 óra) abbahagyja ezt a vibrálást, sőt egyszer szét is szereltem beigazolva azt a gyanút hogy biztos hogy nem kontakthibás. Hál istennek nem volt olyan nehéz mint gondoltam ugyanis teljesen úgy tűnt hogy belűről teljesen moduláris. Sajnos az én véleményem ha ért hozzá az ember akkor ne adja oda valami "számítógép szerviz " -nek csúfolt cégnek sem, ugyanis hajlamosak Magyarországon arra, hogy átvágják az embert. Egyik ismerősöm a tavollétem során szintén elvitt egy ilyen thinkpadot a szervízbe mondván hogy rossz a billentyűzet. 1. nem magyar billentyűzet került fel rá, 2. elkértek érte 30e forintot. Köszönöm szépen a választ, remélem mást is segítek azzal hogyha ilyen problémája lenne.
2015. jan. 14. 21:35
 3/3 anonim ***** válasza:

Acer Aspire notiban cseréltem én is kijelzőt és invertert is, mert a munkatársam kisgyereke belekönyökölt. Én féltem tőle egy kicsit de alaptalanul. Összeségében nem bonyolult, tényleg sokat spórolhat az ember.


A szervíz talán annyiban több, hogy ott elektromosan is ki tudják mérni. Mert az elég idegesítő, ha kicseréled és ugyanazt csinálja.

2015. jan. 15. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!