Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Jobb alhasi fájdalom mi lehet...

Jobb alhasi fájdalom mi lehet ez? F/18

Figyelt kérdés
Ez a probléma négy éve tart már, négy éve nyáron észrevettem hogy ilyen furcsa szúró érzést érzek a jobb alhasamban. Amikor sokat állok vagy futok akkor erősödik de később elmúlik ha abbahagyom. Voltam már hasi ultrahangon is kétszer semmit sem mutatott,a vér is rendben volt. De az orvosok nem tudtak rá mondani semmit.Néha pisilés után szúr a köldököm is ilyenkor nem tudok egyenesen járni pár percig de a következő napra elmúlik. Valamikor elég kemény szokott lenni a jobb alhasam és mostanában azt veszem észre hogy gázproblémáim is vannak például széklet ürítéskor úgy érzem be van szorulva a gáz és megfájdul a hasam de ez el is múlik utána.Eléggé hipochonder is vagyok. Más tünetek nem voltak se hányás se magas láz. Szóval szerintetek mi lehet a gond? Most nagyon rám jött a para megint.

2015. dec. 24. 16:06
 1/3 A kérdező kommentje:
Valamikor annyira fel van puffadva a hasam hogy ha felülről megnézem a jobb oldalt kijjebbinek látom.
2015. dec. 24. 16:08
 2/3 anonim ***** válasza:
Kérj a háziorvostól beutalót gyomor és béltükrözésre.
2015. dec. 25. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is ugyanezek a tüneteim vannak már régóta, de eddig semmit sem találtak. Probiotikumot használtál már? Tartósan kell használni, na meg a normaflore szerintem semmirevaló, protexint próbáld.
2015. dec. 26. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!