Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Péniszem peremén fehér pötty?

Péniszem peremén fehér pötty?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 2-éve már hogy a péniszem peremén fehér apró pattanás szerű pötty van. Nem fáj, nem viszked stb. Csak elégé aggaszt hogy ott van elszeretném tűntetni valaki tudja hogy miez? Hallottam lézeres kezelésről de anyagilag nem engedhetem meg magamnak ezért valami itthoni házipraktíkát szeretnék kiprobálni ti mit javasoltok ami hatásos lehet? Köszi.

2015. dec. 27. 22:25
 1/10 anonim ***** válasza:
89%

pearly penile papules


ne próbálj ki semmi "házipraktikát". csak műtét jöhet szóba

2015. dec. 27. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ha nem is tudod pontosan, hogy mi az, akkor nem lenne értelmesebb dolog dokihoz menni vele? Ő minden kérdésre tudná a választ.

19L

2015. dec. 27. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ez nem betegség, ez tulajdonképpen a pénisz egyik természetes megjelenési formája. Az emberek elég nagy százalékát érinti, és nem kell vele csinálni semmit.

Persze ha esztétikailag zavar, akkor a műtét szóba jöhet.

2015. dec. 27. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Műtétett nem szeretnék, a dokihoz menni nem akakarok mert elég kicsi a farkam 22 évesen félő hogy ki nevett meg nem szeretném férfinak mutogatni a farkamat nőt meg amugy sem tesznek be

Mert félő hogy rákap 😂😂😂😂

2015. dec. 27. 22:55
 5/10 anonim ***** válasza:
30 éve boldogan élek egy ilyen hancúr léccel. Senkit nem zavart eddig.
2015. dec. 27. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerinted miért tanult 7 éven át egy orvos, aki a péniszekkel akart foglalkozni? Azért, hogy ne merd megmutatni neki a péniszed? Szerinted nem látott még mikropéniszt? Olyan 2 cm alattit? Dehogynem! Azért annál csak nincs kisebb!
2015. dec. 27. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Tehát ha jól értelmezem ártalmatlan? És egész életem végéig vele fogok élni? :(
2015. dec. 27. 23:01
 8/10 anonim ***** válasza:

Majdnem jól érted.

1) több, mint valószínű a leírás alapján ártalmatlan.

2) ha nem mutatod meg szakembernek, akkor bizony az életed végéig veled lesz, kivéve, ha előbb valaki levágja...

2015. dec. 28. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nekem is ilyen van.

Még évekkel ezelőtt elmentem vele orvoshoz,megnézte és azt mondta,hogy sok férfinél van ilyen.

Nem fertőző,nincs vele semmi baj.

Szóval ez ilyen marad életünk végéig.

2015. dec. 28. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi Mindenkinek a beérkezett válaszokat!
2015. dec. 28. 11:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!