Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ha az ember beteg, akkor nem...

Ha az ember beteg, akkor nem tesz jót az önkielégítés?

Figyelt kérdés

2015. dec. 30. 13:38
 1/8 anonim válasza:
84%
Sztem pedig pont h jot tesz,mert ha nagyon belejon es elkezd izzadni,ki tudja izzadni a betegseget..(Javitsatok ki ha nem jol tudom,ez csak egy gondolat.:))
2015. dec. 30. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Semmilyen hatással nincs ki rá. A betegségek általában a vágyat csökkentik.
2015. dec. 30. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem se tehet rosszat. #1nek a gondolataval is egyett ertek. De a lelki vilagodnak is fontos. Ha vagysz ra nyugodtan csinald.
2015. dec. 30. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
engem nem érdekel, hogy vannak akik szerint igen, és vannak akik szerint nem, kérem csak az válaszoljon, aki ért hozzá, vagy valami hiteles forrást tud belinkelni legalább
2015. dec. 30. 14:51
 5/8 szamo77db ***** válasza:
Amikor 39 fokos lázzal feküdtem a begyulladt manduláim miatt, a fene törődött a masztival. Világom is alig tudtam, olyan rosszul voltam.
2015. dec. 30. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy milyen betegség. Mert, ha az illető szervek viszketnek, illetve fájnak, akkor eszedbe sem jut az önkielégítés.
2015. dec. 30. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Aki igazán beteg, annak nem a f*r*kv*r*s*n jár az esze. (Bár tusoláskor, a jó forró víz alatt...wow).
2016. jan. 3. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem értek hozzá, de ami köztudott, hogy a maszturbáció csökkenti a fejfájást.

És egyébként is... ha már beteg az ember, ártani nem árthat egy kis öröm.

2016. jan. 3. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!