Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Krónikus csalánkiütésem van...

Krónikus csalánkiütésem van már egy féléve. Akinek volt krónikus csalánkiütése, mi volt az oka, és hogy derült ki?

Figyelt kérdés
Már kórházban is voltam egy hetet teljes kivizsgálason, még az autoimmun tesztet is megcsinálták, dietaztam, hideg meleg tesztet csinaltak, mozgasra aktiválódik-e, góckutatas is meg volt, vérből mindenfele allergia vizsgalat, de semmi nem hozott eredményt még. Most 2x1 antihisztamin mellet is vannak kiütesim iszok calcimuscot eszek c vitamint csalanteát is iszok, és így tűrhető. De felévig folyamatosan rajtam vannak, de elhalvanyulnak, ejszaka ujabb jon ki.Száj és szem dagadas is volt már akkor a sürgőssegin kotottem ki szteroidokat adtak de az utolsó novemberbe volt.Mit tehetnék még?
2015. dec. 30. 14:07
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!