Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Van egy kis duzzanat a fülemen...

Van egy kis duzzanat a fülemen, mi lehet ez?

Figyelt kérdés
tegnap reggel vettem észre, hogy egy kis duzzanat lett a fülporcomon. kicsit fáj ha hozzáérek, és nyomást érzek benne. nagyon idegesít. ezt tudja valaki, hogy mi okozhatja? ugye nem valami gyulladás vagy hasonló? O.o

2016. jan. 2. 21:38
 1/10 anonim válasza:
a fuled tovebe van?
2016. jan. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Pók- illetve rovarcsípés?
2016. jan. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
amugy biztos valami pattanas vagy ilyesmi:) majd 2-3 nap mulva elmulik
2016. jan. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Kezdődő pattanás?
2016. jan. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
És melegnek érzed?vagy nem meleg?
2016. jan. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
hát a fülporcomnál közvetlenül egy kb 1 cm-es pukli van. és tuti nem pattanás. azt tudnám. anya megnézte nem tudott rá semmit sem mondani. nekem meg csak egyre jobban fáj...(lehet mert piszkálom)
2016. jan. 2. 22:08
 7/10 A kérdező kommentje:
bocsi ezt elfelejtettem. anya még mondta, hogy kicsit melegebb, mint a másik fülem. most olyan érzésem van a fülemnél, mintha húzódna az izmom ott :DD kicsit furán hangzik, tudom. vagy nem is tudom, mint amikor megrándítod az állad, és próbálod mozgatni csak fáj. szóval kb ezt tudom még mondani kiegészités képpen. rovarcsípés? nem hiszem. esetleg nem lehet valami nyirokcsomó duzzanat vagy mi...? :O
2016. jan. 2. 22:12
 8/10 anonim ***** válasza:

Én is nyirokcsomó duzzanatra gondolnék,de ezzel semmi teendőd,egy kis vírus van a szervezetedben. Nem voltál megfázva?

Amúgy tapintásra fáj a csomó?

2016. jan. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

hát hogy is mondjam tapintásra...anyámat majdnem lepofoztam, mert hozzá akart érni...:DD( enyhe túlzás)

megfázva pedig nem voltam. (ugye evvel nem kell orvoshoz menni, mert kedvem sincs hozzá..

(miellőtt még az időre néznél és kiakad a szemed, vedd figyelembe, hogy ez csak a Doctor who maraton teszi, ami nekem meglehetősen nemes feladat. ;) :DD )

2016. jan. 2. 23:23
 10/10 anonim ***** válasza:
Mivel fáj,ezért nem lehet daganat. Várj pár napot,ha nem múlik,menj vele orvoshoz.
2016. jan. 2. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!