Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Jót tenne az Asztmának?

Havas Levente kérdése:

Jót tenne az Asztmának?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Egy olyan kérdéssel fordulnék a hozzáértőkhöz, hogy mennyire tenne jót a szervezetemnek, ha mondjuk heti 2-3 alkalommal eljárnék szaunába? Segítene valamennyit a betegség " elmúlásában "? Rohamom nagyon ritkán van, sőt...talán félévente egyszer! Az asztma pipát talán 2-3 naponta használom, és akkor is szükség esetén 2 puff, szóval nem olyan nagy mértékben vagyok asztmás.

#asztma #betegség #elmúlás..
2016. jan. 3. 20:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
elvileg igen, de előbb beszélj erről a kezelőorvosoddal!
2016. jan. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a tanácsot! :)
2016. jan. 3. 20:50
 3/11 anonim ***** válasza:
Ki kell próbálnod, én például egyáltalán nem bírom a szaunát, rögtön fulladozni kezdek, egyedül a fekvő infrában bírok pár percet, ahol kint van a fejem. Sok sikert neked! :) (N)
2016. jan. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2016. jan. 3. 21:01
 5/11 anonim ***** válasza:
47%
Ne fogyassz lisztet, tejet és cukrot és az asztmád nemsokára megszünik.
2016. jan. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Ne haragudj.. de ezt nem nagyon értem! :s
2016. jan. 3. 21:26
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem úgy gondolta, hogy sokat javulhat az asztmád ha ezeket az élelmiszereket elhagyod, szerintem is segíthet és a napi sópipázás, esténként negyed óra. Fiam szigorú diéta és sópipázás után elhagyhatta a szteroidot.
2016. jan. 4. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Ez a sópipa jól hangzik! :)

A sópipa hogyan működik? Vagy ezt hogyan kell használni?

Meg még egy kérdés: ez mennyire mulassza az asztmát?

2016. jan. 4. 15:12
 9/11 anonim ***** válasza:
Sópipát gyógyszertárban vegyél, 6 évig tart benne a hatóanyag. Esténként negyed órát kell sópipázni, szívni egyet a pipából és orron kifújni a levegőt. Fiamnak hatásos volt, de mellette 2-3 hónapig diétázott is, tejmentes, fehérliszt-mentes, húsmentes étkezés.
2016. jan. 4. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Értem.. de mivel fentebb írtam is, hogy ritka a fulladás, honnan tudjam, hogy hat-e? :)
2016. jan. 4. 15:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!