Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szeretnék információt gyűjteni...

Szeretnék információt gyűjteni arról, hogy ki mit tenne a helyemben? (játékfüggőség)

Figyelt kérdés
Van egy haverom (10éve ismerjük egymást). Régebben napi szinten beszéltünk, de mostanában annyira elharapódzott rajta a PC játékfüggőség, hogy 99.95%-ban csak akkor kommunikálunk amikor én felkeresem. Dolgozik - hazamegy - játék - kaját rendel - szűz - nincs kapcsolata - és saját bevallása szerint nem is kell neki kapcsolat. Ha szóvá van téve, hogy menjünk sörözni, szocializálódj stb, akkor az a válasz, hogy fogadjam el, hogy ő antiszociális és sok a dolga és alig van ideje. Ti mit tennétek?

2013. szept. 17. 18:13
 1/2 anonim ***** válasza:

Szívem szerint azt mondanám, hogy rángasd ki belőle, segíts neki.


De mivel nővé változni nem tudsz, kur vázni meg gondolom nem akar, mert akkor már megtette volna, ezért az a legjobb ha ráhagyod. Ha lenne benne még akaraterő, akkor már lépett volna. Így viszont csak azt éred el, hogy elmentek sörözni, becsajoztatni úgysem tudod, látja a csókolózó párokat, majd előbb-utóbb annyira frusztrált lesz, hogy felköti magát az UTP kábellel.


Én is inkább minimálisra csökkentem a társasági életet, mert úgysincs olyan nő, akinek kellenék. A barátod legalább talált valami elfoglaltságot (játék), amivel leköti magát, meg munkája is van.


27F, szintén szűz

2013. szept. 17. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Utolsó mintha én írtam volna kommentet... 25/f
2014. aug. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!