Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ezek minek lehetnek a tunetei?

Ezek minek lehetnek a tunetei?

Figyelt kérdés
Lehet nincs semmihez koze, csak osszejott, de nemtudom. Szoval faj a fejem mint allat, szedulok nagyon, szet vagyok fagyva(meleg van) es elkezdett verezni az orrom! Az orrom eletemben egyszer(mostmar 2x :D) verzett az orrom, kb 8 eves koromban. Most vrgulis nem olyan veszesen verzik, de verzik. Nem tudom menjek e orvoshoz holnap, vagy mi legyen.. ugyanis suliba meg kene menjek, de lehet csak semmiseg es osszejottek a dolgok :) 18L
2016. jan. 4. 23:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Valamiért hirtelen felmehetett a vérnyomásod, nincs esetleg otthon vérnyomásmérő, amivel ellenőrizhetnéd.
2016. jan. 4. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nincsen semmi ilyesmi, de ha csak ennyirol lehet szo, akkor picit megnyugodtam:) bar most eros szivveresem is van, de lehet mar csak tulspilazom :))
2016. jan. 4. 23:40
 3/5 anonim ***** válasza:

Próbálj megnyugodni, végezz pár percig lassú légzést, ez oldja a feszültséget.

Mindennap este mozogj egy fél órát, esetleg menj el sétálni, biciklizni, próbálj kevesebbet idegeskedni, és kerüld a kávét is.

2016. jan. 4. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha reggelre elmúlnak a tüneteid, akkor nyugodtan elmehetsz suliba, de a vérnyomásodat mindenképp ellenőriztesd, akár az iskolaorvost is felkeresheted vele.
2016. jan. 5. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a segitseget!:)
2016. jan. 5. 00:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!