Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Most akkor megint mandulagyull...

Most akkor megint mandulagyulladásom van?

Figyelt kérdés

Kicsit fáj a torkom este óta, és duzzadtak a nyirokcsomóim, meg a mandulám is. Kicsit köhögök, folyik az orrom, de nem vészes. A lábamat, karomat gyengének érzem, kicsit szédelgek, fáj a fejem, a fülem is. Lázas egyelőre nem vagyok. Évente egyszer gyullad be a mandulám, általában gennyesen, magas lázzal jár. A leheletem acetonos. Mit csináljak? Nem akarok nagyon ágynak esni. Ez már az? Nem tudom valahogy megúszni?


21L



2016. jan. 6. 10:52
 1/1 anonim ***** válasza:
Gargalizálj naponta háromszor sós vízzel, nekem ettől 2 nap alatt el szokott múlni a torokfájásom és kúráld magad otthon, orrcsepp, tea, hagyma, fokhagyma jót tezs ilyenkor, ha nem javul menj orvoshoz, de ha vírusos dodlog, akkor pár nap alatt rendbejössz.
2016. jan. 6. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!