Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Aranyérrel lehet wc-re menni?

Aranyérrel lehet wc-re menni?

Figyelt kérdés
Tegnap még semmi bajom sem volt.Éjjel elég rendesen fájt a lyukam. Ma kitapintottam az aranyeret. Ki lóg vagy 2 centi. Holnap megyek el háziorvosomhoz orvosolni a problémát. A kérdésem hogy így mennyire lesz fájdalmas az ha ma pl elmegyek üríteni,illetve kijöhet még jobban töle az aranyerem? Szerintetek mit fog javasolni az orvosom? Várható hogy elküld valami más orvoshoz is?

2016. jan. 6. 17:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Elmenni elmehetsz,de nagyon fog fájni. A törléssel is óvatos legyél!! És igen,kijöhet jobban,ha erőlködsz. Hisz vannak olyan emberek,akiknek eleve a wczéstől jön ki.. :/
2016. jan. 6. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

1. Xarni kell,így egyértelmű,hogy kell menni wc-re.

2. A doki valószínűleg proktológiára vagy sebészetre utal,de lehet,hogy csak krémet ír.

2016. jan. 6. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem. Aranyérrel pedig teljesen felesleges orvoshoz menni, nem fog tudni vele mit csinálni. Ad egy kenőcsöt és hello. Ürítéssel nem lesz gond, csak soha ne erőltesd, mindig várj addig amíg tényleg nagyon kell. Nekem már jóideje van.
2016. jan. 6. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Hát azért nem felesleges,mert ha vérezni kezd,és nagyon fáj,akkor el kell menni.
2016. jan. 6. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 szamo77db ***** válasza:
Így van, szerintem is lássa orvos.
2016. jan. 6. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Hát inkább elmegyek még korai szakaszban hátha lehet rajta segíteni. Egyik ismerösöm szart rá és meg is lett az eredménye hogy már 3x mütötték aranyérrel..
2016. jan. 6. 17:37
 7/11 anonim ***** válasza:
Azt hiszem 3 stádiuma van. Az első kettővel nem sokmindent lehet kezdeni, kenegetni max. Körömvirág krém nagoyn jó rá. A harmadik a vérzős stádium amikor műteni kell, de nem ajánlják, tudtommal. Inkotinencia is benne van a lehetséges mellékhatások között.
2016. jan. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
patakiatillának is ott folyt el a vére akármennyire kellemetlen menj el az orvoshoz, ő a gyógyításra tette fel az életét a hipokráteszi esküvel, ne törődj vele hogy a seggedet fogja vizsgálni, azért kapja a fizetését, te meg fizeted a T.B. -t.
2016. jan. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy 17 vagyok és már ilyen ptoblémám van..
2016. jan. 6. 17:50
 10/11 anonim ***** válasza:
Én 23... Én is meglepődtem. Azt hittem ez csak az idősek problémája.
2016. jan. 6. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!