Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Kinövés a végbélnyiláson. Mi...

Kinövés a végbélnyiláson. Mi lehet ez? (kép)

Figyelt kérdés
nemrég vettem észre ezt a 2 pici borsó szerü kinövést, mi lehet ez? [link]

2016. jan. 7. 19:29
 1/9 anonim ***** válasza:
Aranyér?
2016. jan. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
én nem tudom, azért kérdezem. ezen talán jobb a felbontás :\ [link]
2016. jan. 7. 19:35
 3/9 anonim ***** válasza:

Meg tudod fogni?

Benyúlsz akkor bentebb is érzed?

Menj el proktológushoz és megmondja mi az, de szerintem aranyér

2016. jan. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
kivül van csak, először egy volt, aztán már kettő, olyan mintha csak "bőr" lenne, meg tudom fogni, de nem túl kemény és nem túl puha.
2016. jan. 7. 19:44
 5/9 szamo77db ***** válasza:
Én is a proktológusi vizsgálatot javaslom neked!
2016. jan. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
anális szex vagy ujjal való izgatás okozhatja?
2016. jan. 7. 20:52
 7/9 szamo77db ***** válasza:
Az ujjal való izgatás nem lehet vészes, ha gyengéden, finoman, síkosítva csinálják. De az anális szex szerintem megárthat.
2016. jan. 8. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
anális szex és az ujjazás is okozhatja! Menj el dokihoz, mert azt élőben kellene látni!
2016. jan. 8. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Lehet genitális szemölcs is. Nem kell parázni, nyugodtan menj el bőrgyógyászatra semmi szégyellnivaló nincs. Ott meg fogják mondani hogyan tovább, nap mint nap látnak ettől sokkal szörnyűbbeket. Te csak egy eset leszel a sok közül, senkit nem érdekel hogy mi van veled csak a megoldásra fókuszálnak majd. Nyugalom és irány a bőrgyógyászat. Nem kell beutaló sem. Szépen fürödj meg előtte és hajrá. Már rég túl lennél rajta ha egyből oda mentél volna. Lehet, hogy maximum beutalnak vérvételre, de legtöbbször vagy tablettát vagy ecsetelőt írnak fel.
2016. jan. 10. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!