Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hogyan lehetne elmulasztani...

Hogyan lehetne elmulasztani ezt a torokfájást, szinte semmi nem használ?

Figyelt kérdés

Rossz a billentyűzetem, szóval elnézést a helyesírási hibákért, előre szólok...


Roviden:


Valamiféle baktériumot vagy vírust elkaptam az orvos szerint még december évégén. Emiatt kaptam gyógyszereket. Egy orrcseppet, koptetőt, meg valami algo- gyógyszert, már nem emlékszem a nevére. Ezen kívül 48 óra után el kellett kezdenem szedni az antibiotikumot is, mert nem lettem jobban.


Jelenleg a kovetkezőképpen állok:


Visszamentem az orvoshoz, de a torokfájásra nem írt fel semmit, helyette valamiféle házi gyógymódokat javasolt, de azokat sajnos elfelejtettem. Viszont koptetőt felírt még, mert arra szükség van + el kell mennem melkas rontgenre.


Na, most az a helyzet, hogy a koptető, semmit nem használ, akkor indul meg valami, ha fokhagymát eszek azt használom gyógyszernek, mert állítólag jó. A torokfájás viszont nem múlt el... Attól félek, én vagyok a hibás, mert nem tartottam be a diétát, amit az orvos előírt, hanem ettem pizzát, ma spagettit, csokit... Lehet ezek miatt van???? De hát az a sok gyógyszer, amit beszedtem tavaly év végétől kezdve, nem beszélve az Aspirin plus c-ről és meg a neo citrantról, meg a hársfateáról... Azok semmit nem használnak?


Fontos lenne, hogy meggyógyuljak... Valószínű jovőhéten megyek az orvoshoz vissza a mellkasrontgen miatt... Mi lesz addig, és azután?


Tudnátok valamiben segíteni? Koszi előre is..


2016. jan. 7. 22:29
 1/5 A kérdező kommentje:
Még valami: amikor nyelek gombócérzés van a nyakamban.
2016. jan. 7. 22:33
 2/5 anonim ***** válasza:

Mandulagyulladásod van? Az orvos egyáltalán belenézett a torkodba?

Lehet, hogy az okozó baktérium ellenálló volt ezzel az antibiotikummal szemben (ha pl. Penicillint kaptál).

Ha nem mandulagyulladás, nem tudom. Lázad nincs?


Összességében próbálj meg sokat inni. Ha rendesen tudsz enni, akkor azért nem olyan borzasztó a fájdalom, bár én a helyedben visszamennék, és kicsit konkrétabban utánakérdeznék a dolognak.

2016. jan. 8. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Sós vízzel gargalizálj naponta háromszor, nekem ez vált be leginkább.
2016. jan. 8. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

07:29-es:


Van olyan baktérium, ami ellenáll az antibiotikumnak? Igen, tudok enni, csak zavaró ez a dolog. Nem tudok kimenni az utcára, mert mi van akkor, ha egy kis megfázásra visszaesek...

2016. jan. 8. 17:53
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen van ilyen baktérium ami ellen áll antibiutikumnak, majdnem az összes csak nem merik elárulni. Mindig házi praktikákat kell csinálni mielött orvoshoz mész. A patikai tisztaságú sót naponta gargalizálni. Sok természetes C vitamint. D vitamint szedj. A pajzsmirigy közellsége miatt b komplex e vitamint csak és kizárólag szervesen szed. ragadós galaj füvet ígyál. A torkodra ezüst kollooid ez természetes és ezzel is gargalizálj. Kicsit lassú de hatásos. Juharszirup szóda bikar bóna. 1 Nap innhalálj ágyban. Forró tea szürcsölsz ágyban 20000mg gramm aszkorbin sav L és csipke bogyós teát keverd és ezt is mellé ígyad. Tuti vége a torok fájásodnak, ha nem a mandulád gyulladt be. Arra búzafülét javaslok.
2016. jan. 9. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!