Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Van egy ismerősöm?

Van egy ismerősöm?

Figyelt kérdés
Akinek annyira zavar még mindig a külseje, hogy állandóan belekötnék, legszívesebben kitöltetnék vele egy űrlapot, használati utasítással, hogy milyen apró hibái vannak, amik bárkinek, vagy mit rontott el, vagy egyáltalán minden oldalon hol tudok rajta olyan fogást találni, ahol beleköthetek, szerintetek normális vagyok? Pedig szerintem ő engem szeret.
2016. jan. 9. 23:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem vagy.
2016. jan. 10. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szeret téged, te meg használati utasítást akarsz neki adni? Na tudod hova menjél de villámgyorsan...
2016. jan. 10. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
fogadjunk nem vagy több 14nél.
2016. jan. 10. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
már két ismerősöm is van, de mindig megzavarnak a filmnézésben, a minap például a nanunanu helyett a holt költők társaságát tölötttem le és beleüzent az aurámba, sokkal több vagyok, mint 14
2016. jan. 12. 20:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!