Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Egy közeli ismerősöm tüdő...

Gyakgyak kérdése:

Egy közeli ismerősöm tüdő rákos lett és áttétes már. Mennyi esélye van hogy túl éli vagy mennyi ideje?

Figyelt kérdés

2015. okt. 2. 20:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
58%
Az nagyon rossz.Ha áttétes, az baj.De mindíg van remény! Hinni kell benne hogy segít rajta a kezelés!Meg kell próbálni!
2015. okt. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Pontosan hol helyezkedik el az áttét?
2015. okt. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 gömbicica ***** válasza:
34%

a rák a lélek betegsége -szerintem!!-

ajánlhatnék olvasnivalót ha kéred.

végigolvasva az okokat, talán rájönne az illető, hogy mi volt az a lelki trauma, ami kiváltotta nála ezt a bajt.

2015. okt. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
A közeli hozzátartozónak megmondja a kezelőorvos.
2015. okt. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
54%

Az eddigi tapasztalataim szerint kb 1 év.

De vannak mindig kivételek.

2015. okt. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Pontosan nem tudom hol van mert inkább nem beszélnek előttem róla. Már véreset köhögött nem kapott levegőt , ennyit hallottam . De mikor ott voltam nem tűnt hogy annyira rosszul van csak ahogy velem viselkedett az más volt. Sokáig cigarettázott .
2015. okt. 2. 21:17
 7/11 anonim ***** válasza:
Az egyik rokonom is áttétes tüdőrákos volt, az agyába is lett tumor, amit műtöttek, de agyvérzést kapott és meghalt.
2015. okt. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 gömbicica ***** válasza:
36%

kiválóan el tudjátok kenni az ember száját((((


az én véleményemet pedig leirtátok.

pedig számtalan bizonyosság van a családomban is az általam leirtak igazára.

!!!

persze nem akkor kellene gondolkodni, mikor a halál már a fenekénél van az embernek ( -már bocsánat-

2015. okt. 3. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) nem rég derült ki . nagyon szeretem az illetőt még reménykedek viszont tisztába kell lennem a rossz dolgokkal is.
2015. okt. 8. 18:44
 10/11 anonim válasza:

Szia! Érdeklődhetnék, hogy mi történt azóta az ismerősöddel?

Sajnálatos módon mi két hete tudtuk meg, hogy nagymamám előrehaladott tüdőrákban szenved. Elvileg már 2013-ban találtak valamit a tüdején, csak félt és nem ment el kivizsgáltatni, most meg itt a baj..2 hete vitték be, életmentő műtétet hajtottak rajta végre és leszívták a vért, szegény akkor már egy hete csak hányt és véreset köpött, sőt szinte már azt is hányta..Nagyon úgy fest, hogy áttétes, az agyába is átterjedt valószínűleg(még várunk az eredményre). A doktor azt mondta, hogy hetei vannak hátra, de azért mégsem mindegy, hogy 4-5 hétről van-e szó, vagy pedig 12-13 hétről..:( Hál'Istennek egész jól van amióta leszívták a vért, a hangja olyan akárcsak régen:) Szerencsére nagyon pozitívan áll a dolgokhoz(anyukája ugyanebben halt meg a kezei között), bár nem tudja egészében, hogy mennyire súlyos a helyzet..

2015. dec. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!