Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Herevisszér műtétem lesz....

Herevisszér műtétem lesz. Mire számítsak?

Figyelt kérdés

Jövőhéten lesz a műtétem, és nem tudom hogy mire számítsak... Nagyon félek.. :( Volt már valakinek ilyen műtéte? Mennyire fog fájni? Ez nagy műtétnek számít? Mennyi ideig tart? :( Kérlek nyugtassatok meg, hogy nem lesz komoly...

14/F



2016. jan. 11. 20:31
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja és ugye több ilyen műtétet csinál egy orvos egy nap alatt?
2016. jan. 11. 20:35
 2/3 anonim ***** válasza:
A férjemnek volt ilyen műtéte. Gerincérzéstelenítésben történt. Maga a műtét egyáltalán nem fájt neki, a műtét után se volt igazi fájdalma, csak húzódott a seb (neki két elég hosszú vágást csináltak a herezacskótól a has irányába). Három napot volt összesen kórházban, és még utána pár napot otthon feküdt. Persze, az orvosnak ez egy rutinműtét, többet is megcsinál egy nap! :)
2016. jan. 11. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi a választ! Most sikerült egy kicsit megnyugtatnod! :)

Nekem altatásban fogják csinálni a műtétet, nem tudom hogy melyik a jobb vagy a rosszabb... Ja és a doki azt mondta, hogy pénteken műtenek és hétfőn már mehetek is suliba. Ez mondjuk jól hangzik

2016. jan. 12. 14:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!