Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Epilepsziásként lehetek...

Epilepsziásként lehetek villanyszerelő? (többi lent)

Figyelt kérdés
Még annyi hogy 1.5 éve nem szedek rá már gyógyszert mert az orvosom szerint nem kell.

2016. jan. 14. 18:04
 1/9 szamo77db ***** válasza:
100%
Nem hiszem. Ez nagyon veszélyes így.
2016. jan. 14. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Tévedésből se legyél villanyszerelő! Kevésbé veszélyes munkakört nem találsz?


[link]


[link]


[link]


[link]


További rohammentes életet kíván neked : egy epilepsziás.

2016. jan. 14. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Attól függ mikor derült ki az epilepsziád, milyen gyakran rohamoztál, gyógyszer hatásos volt-e, mióta nincs rohamod, eeg-vel is gyógyult vagy-e. Egyetértek az előttem szólókkal, elég veszélyes szakma egy epilepsziasnak, de ha biztosan kinőtted és nagyon szeretnéd, beszéld meg a gondozó orvosoddal.
2016. jan. 14. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
92%
én a helyedben mindenképp más szakmát választanék. annyi szép szakma van.
2016. jan. 14. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2016. jan. 14. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem kellene erőltetned. Egy elosztószekrény előtt leszel rosszul, ahol mondjuk szaladgál 3x 400 V 125 A és ott kapsz rohamot, az a nagy álmoskönyv szerint sem jelent jót.
2016. jan. 14. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Lehetek autószerelő vagy cnc esztergályos? Ezek a szakmák érdekelnek még.
2016. jan. 15. 08:41
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Én azt javaslom, beszélgess el valakivel aki ezeket a szakmákat műveli és beszélgess el az orvosoddal. Komoly döntés ez, és elsősorban a saját érdeked, hogy jól döntsél, mert egész életedre kihat. Remélem a szüleid segitenek, nyilván őket is foglalkoztatja ez a probléma, és utána néznek dolgoknak. A rohammentes epilepsziások kaphatnak jogsit, 5 év tünetmentesség után. Professzionális jogsit tudtommal nem kaphatnak. CNC ügyben nem vagyok járatos.
2016. jan. 15. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

#8-as válaszával egyetértek .

Ám gyakorló nyavalyatörősként annyit hozzáfűznék, hogy ha "zöld utat kapsz", kitanulod a szakmát és minden kerek, minden stimmel, akkor se feledd el, hogy ha --akár rajtad kívűl eső okok miatt--újra mutatkozna a baj , rosszabbodna az állapotod , akkor se maradj majd olyan ismeretek vagy szakma nélkül , amivel újrakezdheted az életed ! "Közöttünk" igen kevés az beteg , aki előbb-utóbb ne szembesülne azzal , hogy magára és csak magára számíthat. Lassan kopik rólunk a megbélyegzettség , nehezen hagyják el a tudatlanságból eredő előítéleteket a "zemberek" :) Olyan felelősséggel hozott döntésed legyen a szakma , mint pl. a majdani családalapítás! Jó egészséget , tünetmentes, szép életet : # "ketteske" voltam :)

2016. jan. 15. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!