Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Epilepsziásként milyen munkakö...

Epilepsziásként milyen munkaköröm lehet?

Figyelt kérdés

Epilepsziát diagnosztizáltak nekem pár éve, egy rosszullét után, ami véleményem szerint nem roham volt. A diagnózis után egy évig nem szedtem semmit, semmi bajom nem volt, de többszöri vizsgálat kimutatta, hogy nincs az állapotomban semmi javulás, ezért az orvosom orvosságot írt fel, az esetleges roham megelőzése érdekében.

A lényeg, hogy már kb 5 éve orvosságot szedek, de azon az egyen kívül soha, semilyen rosszullétem nem volt.

Most fogok kezdeni dolgozni az iparban, olyan területen, ahol gépeket kell kezelni.

Mielőtt elkezdhetnék dolgozni, egészségügyi vizsgálaton kell résztvennem.

Kérdésem az lenne, hogy adódhat-e problémám az epilepsziából? Befolyásolja-e, hogy hol dolgozhatok?



2013. dec. 8. 18:19
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen,befolyásolja. Sok munkakör van,amiben nem dolgozhat valaki,ha epilepsziás. Ez a te érdeked. Hiába nem volt eddig csak 1 rohamod és hiába szedsz rá gyógyszert,balesetveszélyes munkát nem végezhetsz. Ráadásul olyat sem,ahol esetleg a gépek zaja,esetleg fények kiválthatnak rohamot. Mindenképpen mond el az alkalmassági vizsgálaton,hogy mit diagnosztizáltak nálad és mit szedsz.
2013. dec. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem kezelhetsz olyan gépeket, amelyek balesetet okozhatnak.
2013. dec. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kb nem lehet belőled senki, semmi.
2019. szept. 26. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!