Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Édesanyám valószínűleg bulémiá...

Édesanyám valószínűleg bulémiás, nagyon kéne segítség?!

Figyelt kérdés
Nagyon félek tőle, hogy valóban bulémiás. Nem részletezem a dolgokat.. minden tünet jelentkezik rajta, ami ezzel a betegséggel jár. Azonban elvileg az ő korában ez a betegség már nem lehetne altuális, bár tudom, hogy mindenben vannak kivételek. Szóval mondjuk, hogy 100%-osan biztos vagyok benne, hogy beteg. Tehát itt most inkább segítséget kérnék, hogy mit tehetnék, hogyan segítsek rajta. Nem beszél róla, de persze nyilvánvaló. Nem tudom, hogyan beszéljek vele erről, mert szerintem baromira nincs tudatában mit is csinál. Féltem is, azonban eléggé tehetetlen vagyok. Kérlek segítsetek! A válaszaitokat előre is köszönöm!

2016. jan. 14. 20:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Sajnos ezt egyedül nem igazán tudja leküzdeni, mindenképpen rá kellene venni egy pszichológusra. Ha jó viszonyban vagytok, akkor ülj le vele beszélni és kereken mondd meg neki, hogy tudod mi baja van.Ha ez nem megy, maximum a háziorvosnak lehet jelezni, ha bemegy valamiért, akkor beszéljen vele ő. Gyógyulást anyukádnak!
2016. jan. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Sajnos bármelyik életkorban felüthetik a fejüket az evészavarok, és ilyenkor fontos minél hamarabb hozzáértő szakember segítségét kérni.

Ha budapestiek vagytok, akkor szóba jöhet a Magatartástudományi Intézet, és a Nyírő Gyula Kórház.

Vidéken pedig a területileg illetékes pszichiátriai szakrendelésre kellene elmenni.

2016. jan. 15. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!