Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Édesanyám nem tudja, hogy már...

Édesanyám nem tudja, hogy már nem vagyok szűz, de ez valószínűleg hamarosan kiderül! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szóval már október vége óta van egy kis seb a hüvelyemnél, ami nem akar elmúlni.Aztán később be is gyulladt a hüvelyem.Mondtam anyának, hogy menjünk el nőgyógyászhoz.De nem mentünk el elsőre, mert adott mindenféle krémet, hogy ezzel meg azzal kenjem :/ Így most januárba jutottam el nőgyógyászhoz.És el kell mennem holnap allergiatesztre és attól félek, hogy az óvszerre vagyok allergiás! Bár nem szeretkeztünk már december eleje óta, mert fájt meg sebes volt. Mi van, ha kiderül, hogy allergiás vagyok a gumira, anya meg nem is tudja, hogy én már nem vagyok szűz?nem merem neki elmondani, testvéreim is azt mondják, hogy ne, mert kiakadna. Igaz, hogy már 2 éve együtt vagyunk a barátommal, de anya még nem is feltételezi, hogy már túl vagyok rajta.Ilyenkor mit kell csinálni?
2014. jan. 12. 17:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Semmit. A gumi anyaga latex. Rengeteg dologban van latex, még a fürdő ruciban is. Illetve ha allergia lenne, azóta már elmúlt volna. Ugy hogy Take It easy.
2014. jan. 12. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Galaxis. ***** válasza:

2 éve együtt vagy a barátoddal és anyád még azt gondolja nem volt semmi? Akkor vagy nagyon fiatal vagy vagy anyád hülye!

Amúgy meg ha nem vagy fiatal miért lenne baj? Talán téged a szentlélek fogant?

2014. jan. 12. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

szólsz a dokinak ,hogy ne mondja el

de játszhatód a meglepettet ,hogy vajon ez hogy lehet....biztos edzés közben,tornaórán

bár a dokinak ne hazudj,hogy tisztában legyen a tényekkel ,mert akkor tud meggyógyítania

2014. jan. 12. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2014. jan. 12. 17:07
 5/12 Moszuke ***** válasza:

figyu már.. szerinted anyád ennyire retardált, hogy nem sejti, hogy már volt valami? attól, hogy valaki maradi, attól még ő is volt fiatal.


szerinted amikor ő volt ennyi idős, ő odaállt az anyja elég és "anyu képzeld tegnap dugtam a pasimmal" szöveget nyomott le?


nem.. mert az ő anyja se volt retardált. (a te nagymamád)

a szülők is voltak fiatalok és tisztában vannak ezekkel a dolgokkal mert ők ezt már egyszer átélték.

rájuk is, majdnem rájuk nyitottak a szüleik masztizáskor, ők is lebuktak azzal hogy rég nem szüzek és a szülők meg sem lepődtek ezen, stb-stb.


semmit sem kell csinálnod, anyád már valszeg tudja, hogy nem "véletlen" vannak gondok a punciddal.

2014. jan. 12. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Take it easy on yourself

Take it easy there ain't no one else

Don't give me reasons

And I won't ask for nothin'

2014. jan. 12. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Mostanában leszek 17 és majdnem 15 voltam, amikor összejöttünk.Hát anya elég prűd, igen :/ A doki az tudja mi a helyzet, neki elmondtam.
2014. jan. 12. 17:09
 8/12 A kérdező kommentje:
Hát anya ő huszonéves korában vesztette el a szüzességét. És amikor mondtam neki, hogy sebes, akkor tökre meglepődött és kérdezte hogy:ez hogy lehet? Szóval tényleg nem vágja :/
2014. jan. 12. 17:12
 9/12 Moszuke ***** válasza:

amikor kérdezte, hogy ez hogy lehet, lehetőségett adott neked, hogy elmondd neki.

de te nem bíztál benne. valszeg szarul esik ez neki, de ez van.

akkor viszont csinálhatod ezt:


(mert még nem késő)



szia anyu, emlékszel amikor először ondtam h sebes a puncim és kérdezted, hogy ez hogy lehetséges?

hát, lehet hogy az óvszerre vagyok allergiás.

szerinted anyu ez lehetséges?


(ennél többet és mélyebben nem kell belemenni)

2014. jan. 12. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
78%
Mond azt, hogy gumikesztyűvel maszturbáltál!
2014. jan. 12. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!