Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miért fázok állandóan?

Miért fázok állandóan?

Figyelt kérdés

Nem vagyok fázós típus, nem is nagyon szoktam fázni, de 1-2 napja állandóan fázok, érzem, ahogy futkos a hátamon meg a karomon a hideg. Hidegek a kezeim, lábaim, olyan, mintha jégcsap lennék.

Testhőmérsékletem 35,4-35,6 Cfok között mozog most. Vashiányos vérszegény vagyok és bár nem találtak semmit, de szerintem a pajzsmirigyemmel is van valami.

Szerintetek mitől van ez? Mit lehet ellene tenni?



2016. jan. 20. 12:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Mozogj sokat, ha leülsz, is mozgasd a kezeid, lábaid.

Vastagon takarózz be.

Pótold a vasat, C vitaminnal együtt!

2016. jan. 20. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Vérkeringési zavar is lehet. Nekem is mindig hideg a kezem-lábam ennyire minuszos időben, még meleg szobában is. Forró víz alá teszem, forró teát iszok, jól felöltözök, el szokott múlni.
2016. jan. 20. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Első válaszoló: október óta pótlom a vasat C-vitaminnal.

Második válaszoló: hiába öltözök fel, takarózok be vagy iszok forró teát, akkor is nagyon fázok.

2016. jan. 20. 13:29
 4/6 anonim válasza:
Szerintem egy szellem van rajtad ami elszívja a testhődet .
2016. jan. 20. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Lehetséges, én is gondoltam már rá :D
2016. jan. 20. 16:48
 6/6 anonim válasza:
100%

Ha 1-2 napja van akkor nagy lehetőség van arra hogy valami vírus lappang benned. Vagy valami más fajta betegségnek az elő tünetei. De simán lehet a fáradtságtól, stresszes életmódtól. Illetve a vitaminhiány is okozhatja.


Ajánlom pihenj sokat, húzd 1-2 fokkal fentebb a kazánt, szedj több vitamint. Ha pár napon belül nem múlik el fordulj orvoshoz.

2016. jan. 21. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!