Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Állandóan visszatérő herpesz....

Állandóan visszatérő herpesz. Valaki valami tuti megoldást?

Figyelt kérdés
Már nagyon unom a dolgot, mellesleg nagyon zavaró is, hogy kb. 2 hónapja kijön 😞 Ha nektek bevált valami, lécci írjátok le!! 23/L

2015. dec. 9. 15:54
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha egyszer elkaptad a vírust, az benned is marad, csak lesznek időszakok, amikor hosszabb nyugvópontja lesz és lesz olyan, amikor többet kijön, mint most is. Általában akkor, ha az immunrendszered le van gyengülve.

Nekem mindig a szám jobb felső részén jön ki, én Zoviraxot használok, sokat segít, de teljesen nem tudja elnyomni.

2015. dec. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Vegyél egy doboz Epavir tablettát és szedd be előírás szerint, fiamnak sokat segített, mióta szedte egyre ritkábban herpeszes, azelőtt mindenre kijött neki, (napozás, Balaton, betegség, stb.) most eltelik 1-2 év is és semmi.
2015. dec. 9. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Hemorid aranyérkenőcs
2015. dec. 9. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
66%
Javítsd fel az immunitásod.
2015. dec. 9. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Leirom, ami szamomra a tuti recept... Kevesebb stressz, tobb alvas, vitaminok. Amiota ezt kovetem, azota szokoevente egy, ha kijon. Ha meg mar kinn van, ALOE VERA. Semmi gyogyszertari kotyvasz, hanem maga a noveny. Ha megtortent a baj es erzed, hogy kezd kijonni, azonnal letorsz egy picit a noveny szarabol es a belso nedvevel bekened a kenyes feluletet. Ha igy teszel, ki sem fog jonni. Ha meg nincs keznel, utolag kenjed vele, 2-3 nap es nyoma sincs a herpesznek. En csak ajanlani tudom, kiskorom ota kisertett ez a franya virus, volt, hogy az egyik el sem mulott, mar jott ram a kovetkezo, mindent kiprobaltam, elhiheted, valami tobbet artott, mint hasznalt, de amiota ratalaltam at aloe-ra, azota nem kell tobbet keresnem, csak fontos az immunerosites is. :-)
2015. dec. 9. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem is ez volt, pedig toltam a vitaminokat ezerrel.


Csináltattam ételintolerancia tesztet mert más, hasi panaszom is volt, és kiderült, hogy egy pár élelmiszer ellen (pl, tej, tojásfehérje) immunanyagokat termelek. Tehát ha ezeket fogyasztom nagy menyiségben, akkor leterhelem velük az immunrendszeremet és teret adok a herpesznek. Ezért igyekszem kiiktatni őket az étrendemből. Azóta megszűnt a problémám.


Ha makacsul visszatérő herpeszed van, ami általános immunerősítésre sem javul, akkor érdemes elgondolkozni rajta, hogy esetleg valamire allergiás vagy a környezetedben.

2015. dec. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, remélem beválnak az ötletek :)
2015. dec. 12. 14:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!