Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hasmenés egy hete?

Hasmenés egy hete?

Figyelt kérdés
1 hete voltam az orvosnál hasmenéssel. azt mondta ma menjek vissza. így is tettem. még mindig hasmenésem van (híg, folyadékos, egyszer ilyen színű egyszer olyan) és azt mondták (adtak egy erre alkalmas üveget) vigyek vissza az orvoshoz székletet és elküldik vizsgálatra. engem nagyon taszít ez a dolog, és szerintem elég kínos is. mért nem lehet az egészet azzal letudni hogy ezen a héten még itthon vagyok és remélhetőleg hétfőre már nem lesz semmi bajom? sosem volt még ilyen hogy széklet mintát kértek tőlem..

2016. jan. 20. 17:14
 1/2 anonim ***** válasza:

Mert az ilyen tartós hasmenés más, komoly betegség tünete lehet, ki kell vizsgálni.


Gondolom, téged is érdekel az eredmény, és véletlenül sem kamuztál a dokinak, hogy lóghass...

2016. jan. 20. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
nem lógás. dolgozom egyébként, nem suliba járok. egyszerűen csak nem nagyon tartottam be a diétát.
2016. jan. 20. 17:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!