Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hogy bírjam ki, hogy ne egyek?

Hogy bírjam ki, hogy ne egyek?

Figyelt kérdés
Hetek óta rosszul érzem magam, ma elmentem az orvoshoz, kiderült, 10 felett van a cukrom. Laborba csak két hét múlva van időpont, addig diétázzak. De mindig éhes vagyok..:(

2016. jan. 20. 18:30
 1/9 anonim ***** válasza:
igyál tejet
2016. jan. 20. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Tej is emeli a cukrot, de nagyon. 2-es tipusu cukorbetegekre jellemző (állítólag) az örökös éhség. Ördögi kör. :(
2016. jan. 20. 18:32
 3/9 anonim válasza:
A pattogatott kukorica /popcorn/ és a citromlé csökkentik az étvágyat, próbáld ki az egyiket!
2016. jan. 20. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Almaecetet próbáltam, az állítólag csodákra képes, de gyomorfekélyem is van, nem bírom inni. Popkort nem szeretem, megyek, meghízom a citromleves üveget! Köszi! :)
2016. jan. 20. 18:43
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
hát az se fog túl sok jót tenni a fekélyednek
2016. jan. 20. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Nem is! Még jó, hogy keveset ittam belőle.

Gyorsan bejöttem a konyhából, mert két szelet sütemény ott esedezett, hogy egyem meg. Szabályszerűen könyörögtek, de erős voltam, ott maradtak csendes magányukban.

2016. jan. 20. 19:02
 7/9 A kérdező kommentje:

Sétálni nem mehetek most, megkergetnek a kóbor kutyák, futáshoz kicsit (?) öreg vagyok.

Tekerek párat a szobabicajon!!

Köszi, ment a zöld kéz mindenkinek!!

2016. jan. 20. 19:08
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

vegyél gázsprayt kutyák ellen

egyél banánt az kitölti a gyomort

2016. jan. 20. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
A cukorbetegek nem ehetnek banánt :/
2017. febr. 15. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!