Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mit tehetek ha a páromnak...

Mit tehetek ha a páromnak magas a vércukra?

Figyelt kérdés

Normális ha 20,2 akár 20,3 a cukra úgy hogy rendessen adja az inzulint? Szerintem nem! És nem tudom mit tehetnék doki most kiírt neki egy erösebbet amit kevesebb alkalommal kell adni! De ez nem normális! Ha levinném sportolni esetleg ügyelnék az étkezésére javulna? Mit tehetek, aggódok érte?! :(


27/N



2016. jan. 23. 17:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Az étkezés és a sport segíteni szokott, igen, a test így működik. Igazából ha már inzulint ad magának, elég rosszul teszi, ha nem ügyel az étrendjére. Felnőtt ember, feltételezem, nem is szellemi fogyatékos. Az egészségével neki kéne elsősorban foglalkoznia, persze jó, hogy ha nem teszi kellőképpen, akkor legalább Te gondolsz erre.


Az értékekhez már nem tudok mit szólni, ennyit nem értek a témához. De hogy a jó étrend alap s hogy az aktivitás is segít, az bizonyos.

2016. jan. 23. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tán be kéne tartani az előírt szénhidrát mennyiséget...
2016. jan. 23. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
90%

Jééééézusom....20 felett inzulinnal? várj, leestem a székről


sikerült visszaülnöm...nemááá...akkor az életveszélyes, amit csinál.


gondolom úlsúlyos, és eszik rendesen, nem válogat..gondolja, majd az inzulin.


na, az nem..a doki jót akar, de ritkább adag nagyobb löket a szervezetnek.. az meg előbb-utóbb feladja, oszt jónapot...


Én is cukros vagyok, diétán élek tíz éve, de megérte...


most is megyek havat lapátolni sport helyett...a környéken elsöpröm a havat, megvolt az egészséges testmozgás..és diéta,diéta, diéta.(kövér voltam, most nem)

2016. jan. 24. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
elixir for help google a barátod
2016. jan. 24. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!