Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet ez? Eggyiknapról a...

Mi lehet ez? Eggyiknapról a másikra jelent meg az orromon. :c (kép)

Figyelt kérdés

Az eggyik reggel észre vettem hogy a bal orrcimpám alul bevan dagadva piros feszül és fáj.

Először azthittem hogy majd valami pattanás lessz. Este lefekvés elött bekentem fogkrémmel hátha elmulasztja. Reggel felkelek mosom le a fogkrémet és valami iszonyatos nagy elterülő fehéres szemölcs szerű lett az orrcimpámon... :c

Szerintetek milehet?


[link]



2016. jan. 24. 09:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez egy felázott, gennyes seb, tisztítsd meg, fertőtlenítsd alkohollal, vagy octenisepttel, aztán tegyél rá gyulladáscsökkentő krémet, pl tetran....máskor meg ne rakj rá fogkrémet, mert ez lesz az eredménye!
2016. jan. 24. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azt hiszem, hogy ez egy u.n. herpeszes papula, ami herpeszvírusos fertőzésnél jelentkező bőrtünet. Gyorsan gyógyul.
2016. jan. 24. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszwokat. :)

Ugye nem fertőző?

Nemfog tovább terjedni?

2016. jan. 24. 10:32
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha herpesz, akkor fertőző. De így ezt kép alapján nem lehet megállapítani. Ha kijön máskor is, viszket és fáj, akkor herpesz. Jó rá a Zovirax, vagy a Telviran(bár ez gyengébb) kenőcs.
2016. jan. 24. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!