Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Már kb.6 éve folyamatosan...

Már kb.6 éve folyamatosan hámlik a szemöldököm alatt és az orrom mellett két oldalt + az orromon a bőr, és miután lehámlik piros és ég. Már voltam bőrgyógyásznál, egy évig használtam azt a krémet, amit felírt, de nem javult. Mi lehet a baj? (23/F)

Figyelt kérdés
Annyit tudok, hogy nem pikkelysömör. Már többféle kenőcsöt is kipróbáltam, de semmi sem segít, max. 1 hétre elmúlik, aztán visszajön. Az orvosok/gyógyszerészek is csak ajánlgatják az újabbnál újabb kenőcsöket, de egyik sem jó. Ha valakinek volt már hasonló problémája, kérem, írjon, hogy mivel tudta ezt kezelni, mert már nem tudom, mit kéne tennem. Előre is köszönöm szépen a segítséget.

2015. szept. 29. 11:12
 1/3 anonim válasza:
Nekem is ugyan ez van csak nekem a bajszomnal, államon meg a mellkasomon is! Én is kaptam rá bőrgyógyásztol kremet ha azzal bekenem elmúlik a viszketes! Sztem ekcema lehet!
2015. szept. 29. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nekem is az államnál is, meg már jobb oldalon az arcomon is egy kis helyen, de ott, csak akkor, ha elkezd nőni a szakállam. Viszont a fent írt helyeken folyamatosan. Akkor ezt nem is lehet elmulasztani, csak csillapítani a tüneteket?
2015. szept. 29. 11:31
 3/3 anonim ***** válasza:
A legegyszerűbb megoldást próbáltad már? Vegyél egy arctisztító szivacsot, és minden este óvatosan dörzsöld át vele az arcod, a hámló területeket főleg. Ezt jó ha fürdés vagy zuhi közben csinálod, természetesen jól benedvesített szivaccsal. Hetente 2x le is radírozhatnád. Ami a legfontosabb, hogy minden este kendd be az arcod hidratálókrémmel, vagy a bőrgyógyász által felírt kenőccsel.
2015. szept. 29. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!