Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Anyukámnak égési érzete van...

Anyukámnak égési érzete van belul az egész testébe. Kivűl piros foltok vannak a karján és a lábán. Mi az oka?

Figyelt kérdés
2016. jan. 24. 16:26
 1/5 anonim ***** válasza:
34%

Valami allergiás reakció lehet.

Menjetek el gyorsan az ügyeletre, nehogy valami súlyosabb legyen belőle.

2016. jan. 24. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
21%
Ha van otthon kalcium pezsgőtabletta igyon egyet. Kisebb allergiás reakciókra jó. Ha nincs változás olyan 1-1,5 órán belül vagy esetleg rosszabbodik a helyzet akkor menjetek az ügyeletre.
2016. jan. 24. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
66%

A kalcium nem jó allergiára. Calcimusc-ot szoktak javasolni. De komolyabb tünetetek esetén az sem elég.

Inkább menjetek orvoshoz.

2016. jan. 24. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mit csinált? ehetett valamit, amit máskor nem és allergiás lehet, vagy valami növényt, vagy vegyszert fogdosott meg?Vagy bevett valami gyógyszert?

Hát szerintem doki, ha súlyosbodik!

2016. jan. 24. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mindenképp menjetek el ügyeletre, ne várjatok vele holnapig vagy akár napokat mert kitudja milyen következményei lehetnek. Én is allergiára tippelek, bár orvos nem vagyok de velem is volt már nagyon hasonló durván 3 éve amikor megcsípett egy darázs és 3-4 órán belül kiütéseim lettek a bal karomon és már a lábamon meg a felső testem egy részén is kezdtek megjelenni, ugyanúgy égési érzésem volt ami 3-4 órán belül már azzal járt hogy a torkomon éreztem hogy van valami kezdett dagadni és egy nagyobb levegő vétel is nehezemre esett. A barátnőm vitt be autóval az ügyeletre ahol kálcium pezsgőtablettát adtak ami picit segített de az orvos biztonság kedvéért bevitetett a belgyógyászatra ahol még kaptam allergia ellen injekciót és bent tartottak éjszakára megfigyelésre ahol fokozatosan kezdtem jobban érezni magam. Másnap már semmi bajom nem volt de a foltokra mondták hogy több napba kerül mire eltűnnek.
2016. jan. 24. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!