Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hogyan legyek holnapra beteg?

Hogyan legyek holnapra beteg?

Figyelt kérdés
Nem szeretej lógni de most fontos lenne azért hogy tanuljak keddre a TZ-re...anyám csak akkor engedi h itthon maradjak hogyha a saját szemêvel látja a lázmérőt..

2016. jan. 24. 20:45
 1/9 A kérdező kommentje:
Tz jövőhét kedden lesz..szval 1hêt kêne...(18l)
2016. jan. 24. 20:48
 2/9 anonim ***** válasza:
46%
igyál reggel egy kancsó meleg-langyos sós vizet, tuti kidobod a taccsot :D
2016. jan. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
41%
Tegyél a kávédba sót :D Nem próbáltam, de elvileg hatásos módszer :D
2016. jan. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm de mêg írjatok :D nagyon egêszsêges vagyok ês alig tudok megbetegedni szóval vmi ütős kell :/
2016. jan. 24. 20:57
 5/9 Polonski válasza:
41%
Probalj jeghideg tejet inni... hideg vizzel furdeni es utanna nyitott ablaknal lenni, aludni...tuti torokgyulladas;)
2016. jan. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm ;)
2016. jan. 24. 21:39
 7/9 anonim válasza:
46%
Ha éled azt a nagyvárosi életedet, akkor talán valahol fertőzött helyre menj vagy vlmi ilyesmi, és otthon ne moss kezet, hanem nyald meg a kezedet :P Vagy valami ilyesmi na :D
2016. jan. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
10%

Doga előtti napon önts a szádba sok sót...tuti taccsolsz ha nem akkor mégtöbbet xd

Nekem bevált mert még hülye alsós voltam és kívántsi voltam hogy milyen az ízze magában...xd hát elkezdtem borítani a számba. Kb 2mp után öklendeztem. De annyi a lényeg hogy sokat kell.

Ha lázas akarsz lenni egy fél krétát törj össze de fontos hogy por legyen és edd meg tudom undorító de nekem ez is bejött többször is xdd 38 fokos lázam lett....

Bár ez undorítóbb mint a sós hányás mert a krétának szar ízze van szóval sztem inkább hányj! És mindkettőt doga előtti napon tedd mert ha most egy héttel előtte teszed akk úgy lesznek veke higy már jól vagy azt mennyél suliba

2016. jan. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Ahelyett,hogy a megbetegítésedre keresnél lehetőségeket,tanulj arra a tz-re.. hidd el ,nem jó hülyének maradni :D
2016. jan. 31. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!