Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Milyen orvoshoz kell fordulni...

Milyen orvoshoz kell fordulni Candida gyanú esetén? Candidát hogyan lehet kimutatni?

Figyelt kérdés

Volt itt már valakinek Candidája? Hogyan jöttek rá? Kigyógyult belőle?

Köszönöm szépen!



2016. jan. 25. 21:54
 1/4 anonim ***** válasza:
A candidával nem kell orvoahoz fordulni. Diagnosztizálás viszonylag könnyű, odaállsz a tükör elé kinyújtod a nyelved, ha fehér lepedék van a nyelveden candidás vagy.
2016. jan. 25. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ja és fiziológiásan tiszta sóval sózott ételekkel viszonylag gyorsan kiirtható az ember szervezetéből.

A többi csak humbug(candida diéta)

2016. jan. 25. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Te kiprobaltad ezt kedves valaszolo? ez azt jelent, hogy minden mar megsozott etelsz mielott megeszem tovabb sozom, jol ertem?

Egyebkent nem lepedekes a nyelvem, de egyik betegseg koveti a masikat, szinte alig van szunet. ezert gyanakszom arra.

2016. jan. 26. 14:03
 4/4 anonim ***** válasza:
ha nem lepedékes a nyelved nem vagy candidás, igen én candidás voltam és kigyógyultam tejfalussy módszerével
2016. jan. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!