Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » 13 eves vagyok lehet hogy...

13 eves vagyok lehet hogy mellrakom van?

Figyelt kérdés
Sziasztok egy 13 eves kisrac vagyok ugye furcsanak hangzik hogy mellrak es fiu vagyok. Izmos vagyok de van rajtam par kg felesleg. A mellemben egy csomot tapintottam ki mindket oldalon. Ez mellrak lehet?
2016. jan. 25. 22:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem! De ha ilyen hipochonder vagy menj kivizsgálásra!
2016. jan. 25. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem kell egyből a legrosszabbra gondolni! Ha valóban az lenne, már a tüneteit is érezted volna. Mivel nem írtad,így feltételezem hogy nem érzel különféle fájdalmakat.Amennyiben ez így van,akkor biztos hogy nem rák.
2016. jan. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Elso: Nem vagyok hipochonder csak szeretnek meggyozodni, mert ha rakom lenne elkurtam gyakorlatilag az eletem.
2016. jan. 25. 22:31
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha Mindkét oldalon van csomó, akkor az biztosan nem rák, nyugi! :)

Valószínűleg nyirokcsomó duzzanat, vagy esetleg valamilyen hormonprobléma. Háziorvosnak kell megmutatni, ő tud csak rendes választ adni. De ne ilyedj meg, biztos hogy nem súlyos! :)

2016. jan. 25. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mutasd meg a háziorvosodnak. Nyirokcsomó megnagyobbodástól kezdve a hormonális változásokig bármi lehet a csomó.

Holnap nézesd meg vagy az iskolaorvossal vagy menj háziorvoshoz.

Ne várj vele! Pláne, te is legalább hamarabb megnyugodhatsz.

2016. jan. 25. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kamaszodáskor a mellbimbók megduzzadnak és érzékenyek lesznek fiúknál is, ez normális hormonális tünet.
2016. jan. 25. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!