Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Úgy néz ki tüszős mandulagyull...

Úgy néz ki tüszős mandulagyulladásom van, mit tegyek reggelig hogy tudjak nyelni?

Figyelt kérdés
nyakam bal oldali részén lévő nyirokcsomók vannak begyulladva, torkom bal oldala fáj csak, és megnéztem zseblámpával, ilyen fehér cuccok vannak, vagy fekélyes vagy tüszős, nehéz nyelni. mivel könnyebbíthetném meg az egészet?

2016. jan. 27. 03:54
 1/6 szamo77db ***** válasza:
Egyél pirítóst, az nyelés közben kiszúrja a tüszőket és a mandula hamarabb gyógyul.
2016. jan. 27. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem is gyakran volt gyerekkoromban, ágyba fektettek, orvost hívtak, és szedtem a gyógyszereket. Az nem olyan betegség, hogy csak úgy ripsz-ropsz meggyógyul. Ki kell feküdni, kell szedni az orvos által felírt gyógyszereket. Egyébként általában magas lázzal is jár. Ne menj addig közösségbe, hogy ne fertőzz meg másokat. - De a manduládat se vetessed ki, ha esetleg ezt ajánlanák, mert a mandulára nagy szükség van, és ilyen tüszős mandula gyulladás nem jön minden évben, felnőtt koromban nekem már sosem volt.
2016. jan. 28. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

kaptam Augmentint, azt szedem 2*1-et, lázam az viszont egyáltalán nincsen

köszi!

2016. jan. 28. 12:10
 4/6 anonim válasza:
Mennyi idő alatt ment rajtad át?
2016. márc. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Teljes gyógyuláshoz majdnem két hét is kellett, lázam egy hét alatt ment le.
2016. márc. 1. 20:30
 6/6 anonim válasza:
Uhh akkor kemény két hètnek nézek elébe.. :(
2016. márc. 2. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!