Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Laporoszkópiás epeműtét? Mire...

Laporoszkópiás epeműtét? Mire számítsak? Minden érdekel róla, ha köldöknél is szúrnak késöbb lehet ettől piercingem?

Figyelt kérdés
2016. febr. 1. 16:41
 1/4 anonim ***** válasza:
25%

Mielött műttetnéd magad, jó ha tudod, hogy az epeműtétesek 15% a sem gyógyul panaszmentesen. És hogy nem mindíg az egyetlen lehetséges megoldás az epehólyag eltávolítása. Azt is érdemes tudni, hogy az epehólyag működésével szabályozza az emésztést, és ha nem akarsz hátralévő életedben takarmányon élni, ne váljál el az epédtől! Azt már nem lehet oda visszacsinálni, és a szervezet sem növeszt újat.

De látom, téged is csak a piercing érdekel, egy cseppet sem az egészséged!

2016. febr. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Már bocsi de az hogy ilyet kérdezek az nem azt jelenti hogy csak az érdekel és az egészségem nem ! Ja és ha jól tudom itt bármit lehet kérdezni engem ez érdekel és kész téged meg meglátásom szerint az hogy megsérts embereket a rosszindulatúságoddal
2016. febr. 2. 11:24
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha számodra valami sértőt írtam volna, kérlek bocsáss meg érte! Nem sértegetni volt szándékom, csupán felhívni a figyelmed.
2016. febr. 2. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sok függ a köldök formájától, de nagy valószínűséggel lehet piercing, igen.
2016. febr. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!