Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Tüdőgyulladásba bele lehet halni?

Tüdőgyulladásba bele lehet halni?

Figyelt kérdés
Nagy valószínűséggel tüdőgyulladásom van, tegnap óta FOLYAMATOSAN köhögök (szárazköhögés), ma voltam dokinél mondtam neki hogy 39 fokos lázam volt meg hogy egész nap köhögök. írt fel antibiotikumot, mire számíthatok? Meddig tart, okozhat-e halált, antibiotikummal kell kezelni ugye? Azt mondta, hogy 10 nap múlva menjek vissza ha nem vagyok jobban, de már tarthatatlan ez a sok köhögés, 2 percre se bírom abbahagyni, már nagyon fáj a nyelőcsövem is miatta. 16/f
2016. febr. 1. 20:09
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja és a fejem is fáj nagyon.
2016. febr. 1. 20:11
 2/5 anonim ***** válasza:

bele lehet halni, de ez nem ilyen egyszerű, a tüdőgyulladás okozta komplikációkba lehet belehalni

Hivd fel az ügyeletet vagy menj be az orvosi ügyeletre hátha tudnak valami gyógyszert adni

2016. febr. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Tessék bevenni köhögéscsillapítót, a lázcsillapítók pedig általában csökkentik a fejfájást is.
2016. febr. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Bele lehet halni, de maximum akkor ha nincs kezelve.
2016. febr. 1. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mindenbe bele lehet halni! Nem tudtad, hogy az élet a világon a legnagyobb betegség? Bármit teszel ellene így is-úgyis halál a vége. Szóval nem tudom mit aggódsz.


Én minden évben megfázok, az orvosom nem hajlandó felírni rá antibiotikumot. Legutóbb 3 hónapig köhögtem folyamatosan, mire kaptam végre antibiotikumot.

Tavaly vettem egy inhalátort, azóta, ha beteg vagyok Slavus vizet teszek bele, és egész nap inhalálok, azóta nem köhögök annyit.

2016. febr. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!