Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Pénteken találtak a jobb...

Pénteken találtak a jobb petefészkemnél 5x8cmres cisztát.!?

Figyelt kérdés
Erös alhasi fàjdalmakkal mentem nögyogyaszhoz akkor közölte velem. Tegnap szintén vissza kellett mennem és még mindig ott van talàn nagyobb is lett, pedig màr apszolút nem fàj. Kaptam injekciót, hogy meghozza menstrim. Most vàrnom kell míg megjön és elmúlik. Azutàn kontrola. Ha nem tünik el akkor operàció mivel addig nem lehet babànk. Valaki aki hasonló helyzetben jàrt tudna mondani valami tapasztalatot/észrevételt?!

2016. febr. 2. 10:24
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem 3x4 cm es volt , eleg sokaig ott volt, de semmi tunetet nem okozott, normalisan meg is jott a menstruaciom.

Aztan tobb honap utan elmult.

2016. febr. 2. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
A ciszta megjelenése a méreganyagok lerakódásával (is) összefüggésbe hozható. Segíthet egy sejtszintű méregtelenítés, ami ráadásul megfelelően előkészíti a szervezetet a baba fogantatására is.
2016. febr. 13. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nekem januárban találtak egy 7x4 cm-eset a bal petefészkemben, kimaradt a mensi is. Az orvostól nem kaptam rá semmilyen gyógyszert, azt mondta, ki kell várni, hogy elmúljon, de nem akartam annyiban hagyni, mert mi is babát szeretnénk, így nekiálltam Aviva-tornázni hetente 2x, meg minden este cickafarkas vízben áztam, ill. minden este ricinusolajas pakolás az alhasamra. 2 hét múlva megjött rendesen és eltűnt a ciszta is.
2016. márc. 3. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!