Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » 16 éves vagyok és CUKORBETEG...

16 éves vagyok és CUKORBETEG (tehát nem nemi uton kaptam el) Úgy tűnik hogy hüvelygombám van. Sajnos orvoshoz nem szeretnék menni tudom hogy ezt kéne de kellemetlennek érzem. Mivel tudom ezt lekezelni?

Figyelt kérdés
2016. febr. 2. 21:23
 1/6 anonim ***** válasza:

Mindenképp orvos kell, hogy felírjon antibiotikumot. Mivel a cukorbetegség gyakran társul gombás fertőzéssel megértő lesz az orvos is, akinek amúgy sem dolga ítélkezni.

Ezen sajnos túl kell esned és ráadásul a partnerednek is kell antibiotikum.

2016. febr. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem csak nemi úton lehet elkapni hüvelygombát.


Bármilyen gombát elkaphatsz ha nem mosol nomrálisan kezet és összevissza nyúlkálsz magadon.


Terheléses vizsgálat volt?

Vagy csak te gondolod, hogy cukorbeteg vagy?

2016. febr. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
5éve inzulinnal kezelt cukorbeteg vagyok
2016. febr. 3. 08:59
 4/6 anonim ***** válasza:

8 éve vagyok cukorbeteg, sose volt gombám. Hülyeség, hogy a cukorbeteg könynen kaphat gombát.


Kérdező: pedig el kell menned orvoshoz.

2016. febr. 3. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ez abszolut nem hulyeseg kerlek nezz utana a cukorbetegek hajlamosak a gombas fertozesekre, foleg ha ingadozok a vercukrok.
2016. febr. 4. 16:55
 6/6 anonim ***** válasza:
Aki nem cukorbeteg is elkaphat gombát simán. Lényeg ,h el kellene menned orvoshoz, tudom ,h kellemetlen de ő azért van, hogy segítsen!
2016. febr. 4. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!