Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mivel tegyek hogy ne legyek...

Mivel tegyek hogy ne legyek en is beteg?

Figyelt kérdés

Beteg a kisfiam, bakteriális felsőlégúti nyavaja, enyhe tüdőgyulladással. Negrot szopogatott majd a kezembe adta, en mikor kidobtam véletlenül lenyaltam a ragacsos kezem. Akkor jutott eszembe, hogy nem kellett volna, de egyből kioblitettem a számat. Gondolom ez mar felesleges volt, de talán...

Mennyi a valószínűsége hogy így elkaptam tőle? Es mit tehetnek, mit szedjek be, amivel megakadalyozhatom a betegség kialakulását? C vitamin esetleg, vagy ilyesmi csak a vírusok ellen jo?


2016. febr. 4. 22:37
 1/4 A kérdező kommentje:
Mit tegyek... igy kezdődik a kérdés.
2016. febr. 4. 22:38
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha erős az immunrendszered, akkor nem lesz bajod. De c-vitamin sem fog megártani.
2016. febr. 4. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 gnoomage ***** válasza:

Wáó... ennyire aggódó szülőt még nem láttam :D


A családban nem egy beteg gyereknek adtam puszit, vagy nyálazott össze evés közben mert rájött a bujci, mégsem haltam bele...


Ennyitől szerintem még nem lesz bajod...

2016. febr. 4. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Jo, csak azért aggódók, mert 2 hét múlva elutazunk es nem szeretnék helyette lázasan agynak esni. Ölelgetem, puszilgatom ilyenkor is, csak azért igyekszem nem nyalat cserélni vele.
2016. febr. 4. 23:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!